Folia stretch ręczna – producent

Szukasz firmy specjalizującej się w produkcji i sprzedaży folii stretch ręcznej? Sprawdź ofertę dostępną na stronie Grupy Ergis: https://ergis.eu/pl/content/dla-klientow/folie-stretch-pe. Firma ta od wielu lat zajmuje się wyrobem wysokiej jakości ręcznej folii stretch, tworzonej z liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Należy zaznaczyć, że producent wytwarza i sprzedaje folię ręczną zgodnie z Zintegrowanym Systemem Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. To stanowi gwarancję wysokiej jakości produkowanego materiału. Dodatkowo w firmie zachowywane są wszelkie zasady bezpieczeństwa, dzięki którym proces produkcyjnym przebiega z poszanowaniem ekologii.
Folia stretch ręczna
obrazek prezentujacy

Folia stretch ręczna – oferta

Chcesz zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w folię stretch ręczną? Szukasz producenta, który bardzo dużą wagę przykłada do kontroli jakości w procesie produkcyjnym? Zapoznaj się z ofertą Grupy Kapitałowej Ergis: https://ergis.eu/pl/content/dla-klientow/folie-stretch-pe. Zajmuje się ona wyrobem wielu materiałów bazujących na tworzywach sztucznych, w tym folii stretch przeznaczonej do owijania ręcznego. Producent oferuje produkty w różnych wymiarach, dlatego każdy klient może dobrać wariant pasujący do swoich potrzeb i wymagań. Folia stretch ręczna dostępna w asortymencie Grupy Ergis to produkt wysokiej jakości, ceniony nie tylko w Polsce, lecz na terenie całej Europy Środkowej.

Ręczna folia stretch – zastosowanie

Ręczna folia stretch produkowana przez Grupę Ergis przeznaczona jest do owijania ręcznego. Materiał ten w czasie produkcji nawija się na automatyczne maszyny wyposażone w specjalne urządzenia, które kontrolują długość nawoju rolki oraz jej wagę. Folię stretch ręczną wykorzystuje się m.in. w transporcie – jest często używana w przedsiębiorstwach specjalizujących się w wysyłce różnego rodzaju towarów. Stosowana bywa często przez firmy kurierskie i spedycyjne. Pozwala skutecznie spakować i zabezpieczyć produkty o różnych kształtach i gabarytach.

Ręczna folia stretch – gdzie kupić?

Jesteś ciekaw, gdzie można kupić ręczną folię stretch? Środkowoeuropejskim liderem w produkcji tego rodzaju materiału jest Grupa Ergis, działająca na rynku od 1998 roku. Producent od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej klasy folii stretch ręcznej z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu cieszy się doskonałą renomą w wielu krajach. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ręcznej folii stretch od Grupy Ergis, wejdź na stronę: https://ergis.eu/pl/content/firma/grupa-ergis, a następnie skontaktuj się z obsługą klienta. Specjaliści przedstawią Ci szczegóły oferty i udzielą najważniejszych informacji o produkcie.