Folia stretch maszynowa - Ergis.eu

Folia typu stretch wykorzystywana jest w wielu miejscach. To w nią bardzo często pakowane są różnego rodzaju produkty spożywcze znajdujące się na paletach czy pojedyncze towary lub urządzenia, które charakteryzują się dużymi wymiarami. Charakteryzuje się ona bardzo dużą elastycznością i wytrzymałością. Jest też bardzo cienka, dlatego stanowi jedną z najbardziej ekonomicznych metod pakowania różnego rodzaju przedmiotów. Zazwyczaj czynność owijania jest realizowana przy pomocy specjalnych maszyn przeznaczonych właśnie do tego celu.
Folia stretch maszynowa
obrazek prezentujacy

Folia maszynowa – oferta

Pełną nazwą folii stretch jest wielowarstwowa, rozciągliwa folia polietylenowa, która wyprodukowana została za pomocą metody „cast”. To właśnie dzięki liniowemu polietylenowi o niskiej gęstości folia zyskuje swoje wyjątkowe właściwości. Ważne jest też to, że folia typu stretch produkowana jest w różnych grubościach, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać odpowiedni produkt, który dopasowany będzie do jego potrzeb i oczekiwań. W przypadku folii maszynowej grubość wynosi od 10 do 35 mikrometrów.

Dedykowana folia stretch maszynowa – gdzie kupić?

Ze względu na olbrzymią popularność materiału, jakim jest maszynowa folia stretch, na rynku działa wielu producentów oraz dostawców, którzy zapewniają swoim klientom tego typu materiały o różnej grubości. Jeśli zależy Ci jednak na najwyższej jakości, doskonałej wydajności i odpowiedniej trwałości wykorzystywanej folii, zdecydowanie powinieneś odwiedzić stronę ergis.eu. Firma Ergis jest producentem i dostawcą wysokiej klasy folii stretch – produkty te są znane i cenione w całej Europie Środkowej.

Maszynowa folia stretch – zastosowanie

Jak sama nazwa wskazuje, maszynowa folia stretch najczęściej stosowana jest w maszynach, które powszechnie znane są jako owijarki. Ze względu na rozmiary szpuli można jej używać wyłącznie w ten sposób. Za pomocą maszynowego owijania folią zabezpiecza się całe palety z różnego rodzaju produktami, w tym z żywnością, dzięki czemu są one stabilniejsze i nie ma obaw, że po drodze coś zaginie. Oprócz tego w ten sposób owija się również pojedyncze przedmioty, których gabaryty są zbyt duże, aby zrobić to ręcznie.

Folia Maszynowa producent

Popularność i popyt na folię maszynową sprawiły, że dziś w Polsce działa wiele firm, które zajmują się jej wytwarzaniem. Zdecydowanie jedną z najbardziej godnych zaufania jest Grupa Ergis. Przedsiębiorstwo to funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając swoim klientom wysokiej jakości produkty i obsługę. Zajmuje się ono produkcją i dystrybucją wysokiej klasy materiałów wykonywanych z tworzyw sztucznych, w tym folii stretch, zarówno maszynowej, jak i do użytku ręcznego. Zdecydowanie jest to firma, na którą warto postawić, jeżeli potrzebujesz tego typu produktów.